فرامــوشی رمـز عبــور
 طراحی سایت جزو یکی از اصلی ترین تخصص ها در گروه نرم افزاری آتـرین محسوب می شود. این شرکت با هدف ایجاد تحول و روندی نو در طراحی وب سایت های مدرن تجاری، صنعتی، فرهنگی و علمی گام به عرصه فعالیت نهاد.

گروه نرم افزاری آتـرین در قالب مجموعه خدمات حرفه ای طراحی وب سایت، علاوه بر طراحی وب سایت مشتریان خود بر مبنای آخرین اصول طراحی وب و رعایت استانداردهایی همچون بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، مشاوره و هدایت آنها را پس از طراحی، برای دستیابی به این بازار عظیم تجاری بر عهده خواهد گرفت.

طراحی وب سایت در گروه نرم افزاری آتـرین به صورت اختصاصی انجام می شود . یعنی پس از دریافت اطلاعات از سوی شما درباره وب سایت مدنظرتان ، گروه نرم افزاری آتـرین گرافیک وب سایت شما را بر اساس معیارهای اعلام شده از سوی شما طراحی می نماید و پس از تایید طرح از سوی شما طرح مورد تایید رادر اختیار تیم برنامه نویسی گروه قرار می دهد . تیم تحقیق و توسعه گروه نرم افزاری آتـرین با بررسی رقبای داخلی و خارجی، کلمات کلیدی مرتبط با فعالیت شما را استخراج کرده و در اختیار تیم سئو گروه نرم افزاری آتـرین قرار می دهد و در نهایت تیمی متشکل از برنامه نویسان و متخصصین سئو پروسه طراحی سایت شما را به اتمام می رسانند .

تسلط کامل بر روی انواع زبانهای برنامه نویسی تحت وب ( PHP , ASP , Java , ... ) ، نرم افزارهای گرافیکی ( Photoshop , FireWorks , Flash , ... ) و سیستم های مدیریت محتوا ( Kentico , Joomla , Wordpress , ... ) این امکان را فراهم می کند تا بهترین طرح برای وب سایت شما انتخاب و به مرحله اجرا گذاشته شود.

» نکته مهمی که در این خصوص وجود دارد این است که طراحی سایت در آتـرین متناسب با نیازها و بودجه مشتری انجام میشود .

چرا خدمات طراحی سایت آتـرین؟

• شناخت و آنالیز فعالیت ها و نیازهای سازمان ها ، ارگان ها و شرکت ها بر اساس نیاز های موجود در قرن بیست و یکم در کنار دریافت ديدگاه های مدیران آنها.

• تحلیل و بررسی بازار رقابتی بر اساس فاز شناخت

• طراحی گرافیک خلاقانه به همراه پایبندی به اصول طراحی گرافیک سایت بر اساس نیازهای روز ، تا در نتیجه زیبایی و کارآمدی همزمان در خدمت بازدید کننده سایت قرارگیرد.

• برنامه نویسی و توسعه سیستم

• بارگذاری در اینترنت و تست نهایی سیستم

• دریافت نقطه نظرات مشتری و بهینه سازی بر اساس این نقطه نظرات

• معرفی وب سایت به موتورهای جستجو گر مطرح

• ارائه یک برنامه بازاریابی و تبلیغاتی برای معرفی وب سایت در دنیای تجارت الکترونیک